Pomáháme lidem vychutnat si jedinečné okamžiky života,
prožívat radost a dělit se o ni se svými blízkými.

BOHEMIA SEKT a město Plzeň podepsaly deklaraci o spolupráci

Starý Plzenec, 2. listopadu 2015 – BOHEMIA SEKT slavnostně stvrdila spolupráci s novým vedením města Plzně. Deklaraci v pátek 30. října ve Starém Plzenci slavnostně podepsali primátor Martin Zrzavecký a ředitel společnosti Ondřej Beránek.

BOHEMIA SEKT se s vedením Plzně dohodla na další spolupráci zejména v oblasti propagace a reprezentace krajského města. Pro tyto účely poskytne západočeská firma sekty a vína, které bude radnice moci používat při různých příležitostech, jako jsou kulturní či společenské akce. Město i společnost se dohodly také na vzájemné spolupráci v oblasti cestovního ruchu.

„Na Plzeňsku a okolí pracuje a žije většina našich zaměstnanců, a proto nás těší, že se jako firma můžeme podílet na rozvoji zdejšího regionu i prostřednictvím našich vín a sektů," říká ředitel společnosti BOHEMIA SEKT Ondřej Beránek.

Po podepsání deklarace si pan primátor Martin Zrzavecký prohlédl pod taktovkou hlavního sklepmistra Josefa Švédy výrobu sektů a ochutnal některé z archivních pokladů, které se ve sklepích BOHEMIA SEKTU ukrývají.

„Společnost Bohemia Sekt je už léta partnerem města Plzně. Jsme rádi, že jím zůstává i nadále. Můžeme tak pomáhat propagovat úspěšnou firmu z regionu a prezentovat letitou tradici a vynikající práci místních mistrů sklepmistrů," uvedl primátor Martin Zrzavecký.
Společnost BOHEMIA SEKT spolupracuje s městem Plzní a Plzeňským krajem dlouhodobě. Pro rok 2015 je navíc oficiálním partnerem projektu Evropské hlavní město kultury – Plzeň 2015.

Fotografie