Zavřít

Pomáháme lidem vychutnat si jedinečné okamžiky života,
prožívat radost a dělit se o ni se svými blízkými.

BOHEMIA SEKT hledá ztracený korek. Za nalezení slibuje sto lahví sektu.

Starý Plzenec, 13. srpna 2015 – Okolí Starého Plzence, sídla společnosti BOHEMIA SEKT, ještě donedávna zdobily dvě metrové makety sektových korků. Dekorace vyrobené z tvrzeného plastu, které firma nechala nainstalovat teprve loni, lákaly návštěvníky na prohlídku a především ukazovaly, kde se v České republice rodí nejznámější sekty. Poslední červencový týden, přesněji mezi 29. a 31. červencem, však jeden špunt, nacházející se na kruhovém objezdu u dálničního sjezdu č. 73 z D5, zmizel.

„Ihned jsme informovali Policii ČR, která v současné době po maketě korku pátrá. Chceme však poprosit i veřejnost, aby nám s hledáním pomohla. Za pouhý rok si lidé na tyto dekorace zvykli a nyní se nás ptají, kde chybějící špunt je, zda jsme se náhodou nepřestěhovali. Rádi bychom jej proto co nejrychleji vrátili na původní místo. Tomu, kdo ho nalezne, rádi věnujeme jako poděkování odměnu –100 lahví sektu," vyzývá Ondřej Beránek, ředitel společnosti BOHEMIA SEKT. Kdo mohl špunt odcizit, firma netuší. Doufá však, že to byl fanoušek sektů, který chtěl mít korkovou raritu doma a zásoba sektů by mohla být motivací k navrácení.

Ztracený korek nebude těžké přehlédnout, je totiž asi metr a půl vysoký a vypadá stejně jako ty, které na silvestra zbydou po novoročním přípitku.

Kontakt:
Mgr. Alice Dvořáková
Manažer PR, BOHEMIA SEKT
alice.dvorakova@bohemiasekt.cz
+420 733 148 127

Ing. Hana Pavlínová
PR Specialist, ADison
hana.pavlinova@adison.cz
+420 724 798 580

Fotografie