Pomáháme lidem vychutnat si jedinečné okamžiky života,
prožívat radost a dělit se o ni se svými blízkými.

Bohemia Sekt La Fleur je podle spotřebitelů nejlepší novinkou roku 2015

Starý Plzenec 17. června 2016 – Sekt La Fleur, který společnost BOHEMIA SEKT představila v loňském roce, uspěl v soutěži Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka a zvítězil v kategorii sektů. Výsledky šestnáctého ročníku byly vyhlášeny na slavnostním galavečeru na konce května v kině Lucerna.

„Těší nás, že se novince Bohemia Sekt La Fleur tak daří. Od zákazníků máme dlouhodobě velice pozitivní reakce a jsme rádi, že byly potvrzeny v soutěži Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka, která oceňuje inovace na českém trhu rychloobrátkového zboží," říká k ocenění marketingový ředitel společnosti BOHEMIA SEKT Martin Fousek.

O titul letos soutěžily produkty v 50 kategoriích. Podkladem pro jeho udělení se staly výsledky exkluzivního výzkumu agentury Ipsos. Dotazování proběhlo na reprezentativním vzorku čtyř tisíc respondentů a cílem bylo zjistit, který z výrobků v každé kategorii by si spotřebitelé zakoupili, pokud by mezi nimi vybírali v obchodě a mohli si odnést pouze jeden z nich.

Bohemia Sekt La Fleur

Oceněné šumivé víno Bohemia Sekt La Fleur je jedinečné svým aroma. To je intenzivní, bohaté, připomínající rozkvetlé růže a muškáty v pozadí s tóny exotického ovoce. Má šťavnatou plnou chuť s příjemným perlením na jazyku a delším, ovocně kořenitým závěrem. Zlatavě žlutá barva s elegantním a bohatým perlením svádí k ochutnání, ideálně ve dvou.