Pomáháme lidem vychutnat si jedinečné okamžiky života,
prožívat radost a dělit se o ni se svými blízkými.

BOHEMIA SEKT patří mezi nejlepší zaměstnavatele Česka

Starý Plzenec 12. 6. 2018 – Druhým nejlepším zaměstnavatelem v kategorii do 500 zaměstnanců v roce 2018 se v Plzeňském kraji stal výrobce oblíbených sektů a vín, společnost BOHEMIA SEKT. V soutěži Zaměstnavatel roku se firma umístila na přední příčce již podruhé.

Starý Plzenec 12. 6. 2018 Druhým nejlepším zaměstnavatelem v kategorii do 500 zaměstnanců v roce 2018 se v Plzeňském kraji stal výrobce oblíbených sektů a vín, společnost BOHEMIA SEKT. V soutěži Zaměstnavatel roku se firma umístila na přední příčce již podruhé.

Soutěž Zaměstnavatel roku se koná od roku 2003 a jejím smyslem je přiblížit lidem společnosti s výborným přístupem ke svým zaměstnancům, a to nejen celostátně, ale i v jednotlivých regionech. Hodnocení probíhá celosvětově uznávanou metodikou Saratoga od společnosti PricewaterhouseCoopers. Kromě jiných výhod Saratoga nejprve porovnává firmy v jejich sektoru a až výsledné oborové skóre si hodnocený přináší do celkového pořadí. 

Soutěží se v šesti kategoriích, přičemž kategorie Progresivní zaměstnavatel do 500 zaměstnanců oceňuje společnosti, které jsou schopné zajistit svým zaměstnancům kvalitní osobní rozvoj a co nejlepší podmínky pro jejich práci.

„To, jak se u nás lidem pracuje či jaké máme ve firmě kolegy, je pro nás přinejmenším stejně důležité jako to, kolik jsme prodali lahví nebo jaký máme podíl na trhu. Naši značku a naše zaměstnance považujeme za dvě nejcennější firemní aktiva,“ uvedl k ocenění ředitel společnosti BOHEMIA SEKT Ondřej Beránek.

 „Uvědomujeme si, že dobrá firemní kultura je křehká věc, proto věnujeme velkou pozornost právě výběru zaměstnanců, a i v době velmi nízké nezaměstnanosti si dovolíme nepřijmout každého, kdo se do společnosti hlásí, “ doplňuje HR manažerka společnosti Markéta Králová.

O BOHEMIA SEKTU

BOHEMIA SEKT je tradiční český výrobce sektů a vín. Důvěra spotřebitelů jej zavazuje vyrábět kvalitní sekty a vína již více než 70 let. Právě proto dnes pochází více než dvě třetiny sektů vypitých v České republice z jeho produkce. BOHEMIA SEKT zároveň patří k nejvýznamnějším pěstitelům révy a současně je největším zpracovatelem moravských hroznů.

 

Kontakt:

Alice Králová

Manažerka PR, BOHEMIA SEKT

alice.kralova@bohemiasekt.cz

+420 733 148 127

 

Monika Harčaríková

Account Manager, ADison

monika.harcarikova@adison.cz

+420 777 175 429