Pomáháme lidem vychutnat si jedinečné okamžiky života,
prožívat radost a dělit se o ni se svými blízkými.

Nový Bohemia Sekt La Fleur probudí vaše nejsmyslnější představy!

BOHEMIA SEKT přichází s novinkou – sektem s výrazným aroma, který rozehraje milostnou partii mezi vášní a nevinností. Bohemia Sekt La Fleur probudí vaše nejsmyslnější představy!

Nový sekt je jako parfém mezi šumivými víny, plný omamné vůně s ovocnými a květinovými tóny. V jeho chuti se snoubí příjemná sladkost s jemnou kyselinkou. Tato kombinace spolehlivě povzbudí vaše smysly a naladí vás na romantický večer plný něhy a nevinnosti, stejně tak jako na vášnivý okamžik plný neodolatelné touhy, hravosti a dráždivosti.

„Bohemia Sekt La Fleur je připravený ze speciálně vybraných aromatických odrůd, které mu dodávají výrazné květinové aroma. Díky tomu stimuluje smysly a dokáže probudit vaše smyslné představy," vysvětluje Tomáš Brůha, sommelier společnosti BOHEMIA SEKT.
Novinku oceníte nejen díky výrazné vůni, ale i netradiční lahvi s kontrastní kombinací červené a bílé znázorňující nevinnost a spalující vášeň, které v sobě tento sekt ukrývá.
La Fleur je magické šumivé víno, které dokáže velmi dobře prolomit ledy a snadno odbourat zábrany. „Sekt je všeobecně vnímán jako prostředek, který uvolňuje. Navodí příjemný pocit a může tak pročistit napětí, které občas v dlouhodobém vztahu vzniká," říká o nápoji Tomáš Brůha. Marně byste hledali nápoj, který umí lépe rozdmýchat partnerskou vášeň. Takže se připravte ... a hra může začít!

Bohemia Sekt La Fleur je ideální jako příjemný digestiv po romantické večeři. Hodí se k lehčím dezertům, ovoci či pikantnějším sýrům, ideální je také k afrodiziakálním pokrmům, jako jsou ústřice či chřest. Nejlépe chutná ve dvou.

Doporučená maloobchodní cena: 169 Kč.