Zavřít

Pro média

Pro média
Nabízíme Vám tiskové zprávy,
loga a fotografie ke stažení

Tiskové zprávy

8.4.2021

Společnost BOHEMIA SEKT obhájila certifikaci Mamma/Parent Friendly udělovanou společnostem přátelským k rodině

Skloubení profesního a rodinného života není vždy snadné. Certifikát Mamma/Parent Friendly je udělován společnostem, které na tuto skutečnost berou zřetel, svým zaměstnancům vycházejí vstříc a snaží se jim usnadnit sladění obou sfér života.

3.2.2021

Celkové prodeje společnosti BOHEMIA SEKT se v roce 2020 meziročně mírně zvýšily

BOHEMIA SEKT prodal v loňském roce bezmála 30 milionu lahví sektů, perlivých vín, šumivých nápojů a tichých vín. To představuje meziroční nárůst o 2 %.

15.1.2021

Porota soutěže Vinařství roku vybrala finalisty: Do finální trojice v kategorii velké vinařství postoupilo i vinařství Habánské sklepy

Prestižní soutěž o titul Vinařství roku 2020 zná všech devět finalistů v kategoriích malé, střední a velké vinařství. V kategorii velké vinařství, tedy s produkcí nad 250 000 l za rok, bylo vybráno i vinařství Habánské sklepy z Velkých Bílovic.

7.1.2021

Mezi stovkou nejlepších vín: Prémiové sekty a vína skupiny BOHEMIA SEKT uspěly v Salonu vín 2021

Salon vín České republiky představil novou kolekci sta nejlepších moravských a českých vín pro letošní rok. Mezi zlatými medailisty jsou i vína Vinařství Pavlov a vinařství Chateau Bzenec. Mimořádný úspěch sklidily i sekty z produkce BOHEMIA SEKT. Prémiový sekt Louis Girardot 2015 byl vyhlášen vítězem kategorie šumivých vín.

14.12.2020

Prémiový sekt Louis Girardot se stal vítězem Salonu vín 2021 v kategorii sektů

Vítězem kategorie šumivých vín naší nejvyšší a největší domácí soutěže Salonu vín – národní soutěže vín ČR 2021 se stal Louis Girardot 2015 z produkce společnosti BOHEMIA SEKT.

11.12.2020

BOHEMIA SEKT opět děkuje zdravotníkům v první linii z Fakultní nemocnice Plzeň

Společnost BOHEMIA SEKT ze Starého Plzence navazuje na jarní poděkování zdravotníkům z covidových pracovišť Bory a Lochotín Fakultní nemocnice Plzeň a pro chvíle po náročných směnách jim posílá 500 lahví sektu Bohemia Sekt speciální limitované edice „Buďte Spolu“.

17.9.2020

Bohemia Sekt Prestige brut uspěl v prestižní vinařské soutěži Concours Mondial de Bruxelles

Ve 27. ročníku mezinárodní soutěže vín Concours Mondial de Bruxelles získala společnost BOHEMIA SEKT 8 medailí za své sekty a tichá vína.

22.7.2020

BOHEMIA SEKT uleví životnímu prostředí. V Mikulově postavil novou čističku vod

Vinařství Víno Mikulov, které patří do skupiny BOHEMIA SEKT, uvedlo do provozu vlastní čistírnu odpadních vod. Celková investice včetně stavebních prací dosáhla 28 milionů korun.

11.6.2020

Réva vinná vykvetla včas a sucho je zažehnáno, pochvalují si vinohradníci

Vinohradníci dostali od přírody první znamení, kdy se mají letos nachystat na sklizeň hroznů.

22.4.2020

Společnost BOHEMIA SEKT děkuje plzeňským zdravotníkům

Společnost BOHEMIA SEKT ze Starého Plzence děkuje zdravotníkům, kteří pracují v první linii na covidových pracovištích Bory a Lochotín Fakultní nemocnice Plzeň.