Zavřít

Pomáháme lidem vychutnat si jedinečné okamžiky života,
prožívat radost a dělit se o ni se svými blízkými.

Velký špunt BOHEMIA SEKT dostal roušku, pro autora je připravena odměna

Ikonický korkový špunt ve Starém Plzenci, který stojí před sídlem společnosti BOHEMIA SEKT, chrání už od minulého týdne velká rouška.


 bs


Tisková zpráva

Velký špunt BOHEMIA SEKT dostal roušku, pro autora je připravena odměna

Starý Plzenec, 30. března 2020 - Ikonický korkový špunt ve Starém Plzenci, který stojí před sídlem společnosti BOHEMIA SEKT, chrání už od minulého týdne velká rouška. Identitu osoby, která ji vyrobila a na dekoraci v minulém týdnu umístila, společnost nezná. Pokud se firmě přihlásí, dostane jako poděkování za originální nápad a jeho provedení šumivou odměnu.

Přibližně 1,5 metru vysokou maketu instalovala společnost v loňském roce. Návštěvníky za běžného stavu láká k prohlídce a ukazuje, že právě zde se rodí nejznámější bublinky v České republice. „Jak se rouška na špuntu ocitla, nevíme, určitě ji ale na místě necháme, nápad se nám opravdu moc líbí a autorovi děkujeme. Slouží jako osvěta, a zároveň pomáhá lidi rozveselit, a to je také velmi důležité. Je pěkné vidět, že tento náš symbol vzali lidé za svůj,“ říká marketingový ředitel společnosti BOHEMIA SEKT Martin Fousek.

Autor velké roušky může kontaktovat společnost BOHEMIA SEKT prostřednictvím e-mailu na info@bohemiasekt.cz.Kontakt pro média: 

Alice Králová

Manažerka PR | BOHEMIA SEKT

Alice.kralova@bohemiasekt.cz

+420 733 148 127

Michaela Vrbová

Media Relations Manager, PEPR Consulting

vrbova@peprconsulting.cz

+420 737 755 094