Přeskočit na obsah

Vinohradník – řidič/ka zemědělského stroje (Pavlov)

Vinařství Pavlov leží přímo v srdci významného vinařského centra, v malebné obci Pavlov.

Pro Vinařství Pavlov jsou typická bílá přívlastková vína, která se umisťují na nejvyšších příčkách prestižních vinařských soutěží a směle konkurují nejlepším bílým vínům z celého světa.

Co Vás čeká:

· Manuální práce ve vinici

· Mechanizované práce s nejmodernější vinohradnickou technikou

· Obsluha viničního traktoru FENDT

· Obsluha multifunkčního stroje NH Braud

Požadujeme:

· Minimálně základní vzdělání, výuční list v oboru výhodou

· Řidičský průkaz sk. T

· Manuální zručnost a ochotu učit se

· Proaktivní přístup k práci, loajalitu

Výhodou je, když máte:

· Znalosti a praxi v oboru

· Řidičský průkaz sk. B

V rámci pracovního poměru nabízíme možnost školení na obsluhu multifunkčního stroje NH Braud na náklady zaměstnavatele.

Co Vám můžeme nabídnout:

· Pracovní poměr po zapracování na dobu určitou

· Odpovídající finanční ohodnocení

· Firemní benefity

· Místo výkonu práce – vinice Vinařství Pavlov, spol. s r.o.

Nástup: dohodou

Písemné nabídky včetně profesního životopisu zasílejte na e-mail: personalni@bohemiasekt.cz

Bližší informace: paní Ludmila Třináctá, +420 733 148 284

Kontaktní formulář

    Děkujeme za váš zájem

    Brzy se vám někdo ozve

    Buďme Spolu na sítích