Přeskočit na obsah

O BOHEMIA SEKTU

Jsme vinařství s dlouholetou tradicí, jedničkou na trhu šumivých vín a patříme mezi nejvýznamnější hráče na poli tichých vín. BOHEMIA SEKT stojí na lokálních značkách jako jsou Bohemia Sekt, Habánské sklepy, ale patří k nám i další české a světové značky s bohatou historií, o které pečujeme s láskou a hlavně tak, aby i v budoucnu byly v té nejlepší kondici.

Tiskové zprávy

BOHEMIA SEKT spouští udržitelný program „DoVinic“

Klimatické změny a nestálost počasí v posledních letech mají výrazný dopad na pěstování vinné révy v Česku. BOHEMIA SEKT reaguje na tuto situaci programem „DoVinic“, který má za cíl podpořit efektivní a udržitelnou péči o vinice a boj se suchem. Hlavním cílem programu je uchovat moravské vinice tak, aby mohly produkovat moravské hrozny i pro budoucí generace.
Zobrazit článek

Extrémní horko uspává vinohrady

Všeobecně platí, že réva vinná je teplomilná rostlina, která preferuje mírné a teplé klima. Ovšem extrémní teploty přesahující 30 °C, které nyní panují v Česku, rostlinám nesvědčí a dostávají je do útlumu podobného spánku. Během něj přestávají v rostlině probíhat fyziologické procesy, které jsou potřebné pro její růst a vývoj.
Zobrazit článek

Kontakty pro média

Martin Fousek

marketingový ředitel a tiskový mluvčí | Bohemia Sekt s.r.o

Alice Králová

PR manažerka | Bohemia Sekt s.r.o

Buďme Spolu na sítích