Přeskočit na obsah

BOHEMIA SEKT pomáhá

Naše kolegyně Klára Fesslová spolupracuje na přípravě benefičního festivalu, na kterém se budou prodávat plyšová zvířátka a hračky pro děti. Veškerý výtěžek z prodeje poputuje přímo ke třem těžce nemocným chlapcům. Kláru jsme v tom samozřejmě nenechali a do sbírky se zapojili všichni. Děkujeme všem kolegům, že pomáhají a Kláře za její iniciativu.
Zobrazit článek

Zimní fotosoutěž aneb „žijeme sportem i v zimě“

Jaro klepe na dveře, a tak byl čas ukončit naši zimní fotosoutež o nejlepšího sporťáka nebo sporťačku. Chtěli jsme vědět, jak si naši kolegové užívají sport a pohyb během zimy. A nejenom, že máme mezi sebou spoustu lyžařů, ale dokonce i několik otužilců. Na všechny, kteří se s námi o své zimní zážitky podělili čekala … Více
Zobrazit článek

Máme za sebou Velikonoční turnaj v bowlingu

Na tradičním velikonočním turnaji v bowlingu jsme si užili spoustu zábavy. Sešli jsme se v prostorech plzeňské Papírny, nechybělo dobré jídlo ani bublinky. Ještě jednou gratulujeme vítězům a už teď se těšíme na další ročník.
Zobrazit článek

Pravidelně se vzděláváme

Školili jsme se na systém Cafeterie, abychom věděli, jak ji co nejefektivněji využívat. Děkujeme paní Lisové ze společnosti Edenred za spoustu užitečných tipů.
Zobrazit článek

Získali jsme ocenění MAMMA/PARENT FRIENDLY

Máme obrovskou radost z toho, že jsme i letos získali ocenění MAMMA/PARENT FRIENDLY, které uděluje společnost Grafia, s.r.o. firmám, které pro své zaměstnance vytvářejí podmínky přátelské k rodině a inspirují tak i ostatní firmy. Ocenění převzala naše HR manažerka, Markéta Králová v rámci 12. ročníku Veletrhu práce a vzdělávání 2024 v TJ Lokomotiva Plzeň.
Zobrazit článek

Nový rok jsme zahájili na jedničku

Nový rok jsme zahájili na jedničku na našem novoročním večírku. Hrála hudba, bublinky tekly proudem a nechyběla ani tradiční dobročinná zaměstnanecká sbírka, do které zaměstnanci přispěli více než 30 000 Kč, které poputují na regionální dobročinné organizace.
Zobrazit článek

Petr Ptáček, ředitel vinařství Habánské sklepy přednášel na VŠCHT v Praze

Ředitel vinařství Habánské sklepy Petr Ptáček, předával své zkušenosti studentům na VŠCHT v Praze, Ústavu biotechnologie. ,,Rád bych vyjádřil velké poděkování za příležitost přednášet na VŠCHT v Praze, Ústavu biotechnologie, na téma vinařství! Bylo to úžasné a inspirovala mě vášeň a zájem studentů. Díky za skvělou atmosféru a aktivní účast!“, zveřejnil na svém profilu na … Více
Zobrazit článek

Buďme Spolu na sítích