Sekt je radost, noblesa, vášeň a styl

Přehrát spot

Odjakživa oslovuje všechny, kdo prožívají život naplno
a s chutí nacházejí kouzlo v každém okamžiku

Přehrát spot

Je součástí výjimečných událostí,
oslav, společenských a kulturních akcí

Přehrát spot

A stejně tak patří k oslavám
drobných radostí života

Přehrát spot

Prožívejte vášeň. Nechte se unášet radostí a touhou
překvapovat jeden druhého

Přehrát spot

Rozehrajte společné okamžiky

Přehrát spot

Poznejte Bohemia sekt

Bohemia Sekt je nejoblíbenějším šumivým vínem u nás. Jeho tradiční, jemně perlivá chuť dokáže vykouzlit atmosféru slavnostní, stejně jako intimní a romantickou. Bohemia Sekt je tou pravou chutí malých i velkých radostí života.

A protože každý okamžik si žádá svůj styl, vybírat můžete ze široké nabídky kvalitních šumivých vín se značkou Bohemia Sekt.

Bohemia Sekt

Demi sec

Bohemia Sekt demi sec je symbolem sektu v tuzemsku. Je také naší nejprodávanější variantou. Kdykoliv se najde malý či velký důvod radovat se z životních událostí, Bohemia Sekt demi sec je pokaždé u toho.

Jaké je jeho tajemství?

Toto proslulé šumivé víno si již více než 40 let získává milovníky sektů svou harmonickou jemně polosuchou chutí a svěží středně plnou květnatou vůní. Pro jeho výrobu sekundárním kvašením metodou Charmat jsou vybírána vysoce kvalitní bílá vína a ta jsou do základního cuvée pečlivě sestavována podle originální receptury.

Bohemia Sekt

Brut

Objevte skutečně skvělou partii mezi suchými sekty. Brut, tedy extra suchá varianta je k rozehrání společných okamžiků jako stvořená - je totiž zvlášť výborná jako aperitiv.

Čím si vás získá?

Toto vysoce ušlechtilé šumivé víno má jemnou a svěží vůni, harmonickou chuť s příjemně vystupujícími kyselinkami a jemné dlouhotrvající perlení. Odborníky je doporučován jako aperitiv a přímo svádí k podávání ke studené snídani.

Bohemia Sekt

Rosé demi sec

Bohemia Sekt rosé je tu pro všechny, kdo si rádi vychutnají kapku romantiky a něžnosti. Pro romantické večery je jako stvořený a především dámy ocení potěšení z šumivého vína v růžovém tónu.

Čím vás okouzlí?

Krásnou, lososově růžovou barvou, svěží, jemnou ovocnou vůní a nasládlou, polosuchou chutí. Jeho cuveé je složeno z pečlivě vybíraných modrých hroznů. Jemné, dlouhotrvající perlení povzbudí k chuti především v kombinaci s dezerty nebo zmrzlinou. Příjemně zahraje v míchaných nápojích, jako je například bowle.

Bohemia Sekt

Chardonnay brut

Jedinečnost tohoto sektu tvoří Chardonnay v cuvée. Odrůda Chardonnay nejen patří mezi nejoblíbenější, ale jedná se o jedinou bílou odrůdu, ze které se vyrábí pravé šampaňské.

Čím si vás získá?

Elegantní sekt „Blanc de Blancs" je stvořen z hroznů atraktivní odrůdy Chardonnay, která mu propůjčuje jedinečný charakter. Je uveden v kondici brut, takže lépe vyniká jeho rafinovaná vůně spojující tóny limetky, pomela a bílých květů s nádechem medu a oříšků v pozadí.
Na první pohled okouzlí světle žlutozelenou barvou se zlatými odlesky a velmi jemným perlením, při kterém perličky vystupují pouze v tenkých řetízcích a vytvářejí na obvodu hladiny překrásnou korunu. Tento sekt byl zvolen spotřebiteli jako nejlepší novinka roku 2012 mezi sekty.

Bohemia Sekt

Nealkoholický

Jedinečný požitek z přípitku sklenkou sektu si teď můžete dopřát v každé situaci. Možná řídíte, očekáváte potomka či prostě zrovna jen netoužíte po něčem alkoholickém. U nealkoholického Bohemia Sektu jsme odstranili alkohol tak, aby neztratil nic ze své výjimečnosti.

Jak vzniká?

Za harmonicky vyváženou chuť vděčí nealkoholický Bohemia Sekt náročnému a šetrnému způsobu odebrání alkoholu ve vakuu, při kterém zůstávají nejlépe uchovány aromatické látky, sektu a vínu vlastní. Vzdát se tak můžete alkoholu, ale ne opojné chuti kvalitního sektu.

Bohemia Sekt

Blanc de Noirs brut

Unikátní bílý Bohemia Sekt Blanc de Noirs je druhem sektu, který nemá na českém trhu konkurenci. Je vyráběn z modrých hroznů a je ideálním sektem pro ty, kdo rádi objevují jedinečné chutě a styly.

Čím je unikátní?

Nejčastěji vznikají sekty z bílých vín vyráběných z bílých hroznů – ta jsou pak nazývána Blanc de Blancs. Tajemství jedinečnosti Bohemia Sektu Blanc de Noirs je ve výrobě z vín z hroznů modrých (ze kterých se běžně vyrábějí vína červená). Tato metoda dodává sektu unikátní charakteristiky, odlišné od sektů Blanc de Blancs. Díky modrým hroznům získává štíhlé tělo, přírodní sladkost ovoce i lahodnost a nižší kyselinu. Bohemia Sekt Blanc de Noirs vám učaruje nevšední chutí, jemným perlením a ojedinělým květinovým aroma.

Bohemia Sekt

Rosé brut

Romantické chvilky nemusejí nutně být sladké. Bohemia Sekt Rosé brut je vynikající růžovou volbou stvořenou pro všechny, kdo raději vyhledávají sušší varianty svého oblíbeného sektu.

Čím vás okouzlí?

Tajemství tohoto sektu s bohatším a zároveň dlouhotrvajícím perlením, s nádhernou lososovou barvou, spočívá ve skvělé kompozici modrých odrůd v cuvée. Ve vůni se projevuje svěžest a ovocnost s tóny lesních plodů. Jeho svěží a harmonická chuť vynikne při podávání s lehkými předkrmy z ryb.

 

Bohemia Sekt

Sec

Rádi vyhovíme těm, kteří vyhledávají spíše variantu demi sec , i těm, kteří preferují sekty v kondici brut. Bohemia Sekt sec je díky svým vyváženým charakteristikám univerzální volbou.

V čem je jeho osobitost?

Toto ušlechtilé šumivé víno vás potěší jemnou a svěží vůní, harmonickou chutí s vyvážeností kyselin a cukrů i jemným dlouhotrvajícím perlením. Hlavní podíl v cuvée má Ryzlink vlašský a Veltlínské zelené. Vyzkoušejte ho k jakémukoliv ovoci, ovocnému poháru i zmrzlině či do celé řady míchaných nápojů. Tipy na ně naleznete zde.

 

Bohemia Sekt

Červený demi sec

Červená je barva vášně a smyslnosti. Podlehněte jí s jedinečnou variantou červeného Bohemia Sektu. Výjimečná chuťová harmonie a jemná, svěží vůně vás potěší nejen ve chvílích, kdy zatoužíte po kapce vášně.

V čem je jeho kouzlo?

Bílý nebo růžový sekt je oblíbená klasika. Už jste ale objevili zcela ojedinělý chuťový zážitek se sektem červeným? Jeho smyslná souhra se sladkými dezerty a čokoládovými pochoutkami vás zcela ohromí. A možná vás inspiruje i k dalším smyslným kombinacím. Ne náhodou je Bohemia Sekt nejprodávanějším červeným sektem u nás.

 

Bohemia Sekt

La Fleur

Romantika i nespoutaná vášeň, nevinnost i neodolatelná touha. Podlehněte výjimečnosti Bohemia Sektu La Fleur, jedinečného sektu z pečlivě vybraných aromatických odrůd, který probudí Vaše nejsmyslnější představy.

Čím je výjimečný?

Především svým jedinečným aroma. To je intenzivní, bohaté, připomínající rozkvetlé růže a muškáty v pozadí s tóny exotického ovoce. A samozřejmě také šťavnatou, plnou chutí s příjemným perlením na jazyku a delším, ovocně kořenitým závěrem. Zlatavě žlutá barva s elegantním a bohatým perlením svádí k ochutnání, ideálně ve dvou.

Ocenění

Concours Mondial de Bruxelles 2015 -  zlatá medaile (šarže 14019A), stříbrná medaile (šarže 2044C)
Vinařské Litoměřice 2015 -  zlatá medaile (šarže 14019A), stříbrná medaile (šarže 2044)
Prague Wine Trophy 2015 1. kolo - Prague Gold (šarže 14022A, 14019A, 14015B, 2044C)
OENOFORUM 2015 - Zlatá medaile (šarže 14019A), Vítěz kategorie a zlatá medaile (šarže 14015B)
GRAND PRIX VINEX 2015, Brno - stříbrná medaile (šarže 14019A, 14015B) 
Valtické vinné trhy 2015, Valtice - bronzová medaile (šarže 14019A) 
KRÁL VÍN České republiky 2015 - stříbrná medaile (šarže 14019A, šarže 14015C), Vítěz kategorie a zlatá medaile (šarže 2044C)
DECANTER London, Velká Británie 2015 - diplom (šarže 14019A), bronzová medaile (šarže 2044C)
Vinalies Internationales 2015 - zlatá medaile (šarže 2044A)
IWSC Londýn 2015, Velká Británie - bronzová medaile (šarže 14019A), stříbrná medaile (šarže 2044C)
AWC VIENNA 2015, Vídeň, Rakousko - zlatá medaile (šarže 14019A), stříbrná medaile (šarže 2044C)
MUNDUS VINI 2015, Neustadt, Německo - stříbrná medaile - nejlepší šumivé víno z východní Evropy (šarže 14019A)
Concours Mondial de Bruxelles 2015, Belgie - zlatá medaile (šarže 14019A), stříbrná medaile (šarže 2044C)
San Francisco IWC 2015, USA -  stříbrná medaile (šarže 14019A), stříbrná medaile (šarže 2044C)
Vind Du Monde, Paříž, Francie 2015 - zlatá medaile 
VinaAngora Hungary 2015, Maďarsko - zlatá medaile (šarže 14019A) 


Bohemia Sekt Prestige

Prestige brut

Tento klenot je v tuzemsku nejprodávanějším sektem vyráběným tradiční metodou. Pro svůj jedinečný charakter je ideální pozvánkou do světa prestižních šumivých vín. A ideálním dárkem pro každého znalce s vytříbeným vkusem.

Čím je výjimečný?

Bohemia Sekt Prestige brut je neopakovatelné šumivé víno, vyráběné tradiční metodou s dobou ležení na kvasinkách 15-18 měsíců. Cuvée vzniklo jedinečnou kombinací jakostních odrůdových vín z vybraných vinic jižní Moravy. Ryzlink rýnský dodává sektu bohatou vůni a pikantní kyselinku, Rulandské bílé extraktivní tóny v chuti a Ryzlink vlašský pak doplňuje svěžest. Bohemia Sekt Prestige brut má unikátní jiskrný vzhled, nezaměnitelnou chuť, příjemnou zelenkavě zlatavou barvu a jemné dlouhotrvající perlení. Svou výjimečnost Bohemia Sekt Prestige brut již mnohokrát potvrdil na prestižních výstavách po celém světě.

Ocenění

Vinařské Litoměřice 2014 - stříbrná medaile (šarže 2042B)
JAROVÍN ROSÉ 2014 - bronzová medaile (šarže 2042B)
GRAND PRIX VINEX 2014 - stříbrná medaile (šarže 2042B)
Nomin.soutěž slovácké podoblasti 2014 -Nominace do Salonu vín 2015 (šarže 2042B)
JAROVÍN ROSÉ 2015 - broznzová medaile (šarže 14016)
GRAND PRIX VINEX 2015 - stříbrná medaile (šarže 14016)
Valtické vinné trhy 2015, Valtice - diplom (šarže 14016) 
AWC VIENNA 2015, Vídeň, Rakousko - zlatá medaile (šarže 14016) 

Bohemia Sekt Prestige

Prestige rosé brut

I mezi sekty vyráběnými tradiční metodou najdou romantické duše svou oblíbenou růžovou variantu. Dopřejte si půvab růžového sektu skutečně na úrovni. Není žádným překvapením, že tento jedinečný sekt je nejprodávanějším rosé sektem vyráběným tradiční metodou.

Co jej dělá výjimečným?

Bohemia Sekt Prestige rosé brut má skutečně jedinečný charakter. I tato varianta vzniká tradiční metodou kvašením v lahvi s dobou ležení na kvasinkách 12-15 měsíců. Vína pro cuvée pocházejí z modrých hroznů odrůd Rulandské modré, Frankovka a Zweibeltrebe z vybraných vinic jižní Moravy. Bohemia Sekt Prestige rosé brut vás okouzlí svou příjemnou lososovou barvou a jemným dlouhotrvajícím perlením. Ve vůni zaujme ovocnými tóny připomínajícími lesní jahody a maliny. Jeho chuť je svěží, lehká a ovocná. I tato varianta již posbírala mnohá ocenění na prestižních tuzemských i zahraničních výstavách.

Ocenění

Valtické vinné trhy 2014 - zlatá medaile (šarže 2052M)
Vinařské Litoměřice 2014 - stříbrná medaile (šarže 2052M)
San Francisco IWC 2014 stříbrná medaile (šarže 2052M)
OENOFORUM 2014 stříbrná medaile (šarže 2052M)
Prague Wine Trophy 2014 2. kolo stříbrná medaile (šarže 2052M)
Valtické vinné trhy 2015 - zlatá medaile (šarže 14023D), zlatá medaile (šarže 14025D), bronzová medaile (šarže 14015D) 
Vinařské Litoměřice 2015 - zlatá medaile (šarže 14023D) 
Prague Wine Trophy 2015 1. kolo - Prague Gold (šarže 14015D, 14023D, 3046D) 
GRAND PRIX VINEX 2015, Brno - stříbrná medaile (šarže 14015D)  
KRÁL VÍN České republiky 2015 - bronzová medaile (šarže 14023D)  
MUVINA Prešov 2015, Prešov, Slovensko - zlatá medaile (šarže 14023D)
AWC VIENNA 2015, Vídeň, Rakousko - zlatá medaile (šarže 1415D), stříbrná medaile (šarže 14023D)
MUNDUS VINI 2015, Neustadt, Německo - stříbrná medaile (šarže 14020D) 
San Francisco IWC 2015, USA - bronzová medaile (šarže 14023D) 

Bohemia Sekt Prestige

Prestige demi sec

Bohemia Sekt Prestige demi sec jsme stvořili pro všechny, kdo ocení prémiové sekty vyráběné tradiční metodou a zároveň vyhledávají polosuché varianty. Je jasným důkazem, že tyto dvě skutečnosti se mohou skvěle snoubit. Jeho výjimečnost potvrzují i mnohá ocenění na významných soutěžích.

Co na něm oceníte?

Prémiový Bohemia Sekt Prestige demi sec vzniká tradiční metodou kvašením v lahvi s dobou ležení na kvasinkách 15-18 měsíců. Cuvée je stvořeno z jedinečné kombinace jakostních odrůdových vín z vybraných vinic jižní Moravy. Ryzlink rýnský dodává sektu bohatou vůni a pikantní kyselinku, Rulandské bílé extraktivní tóny v chuti a Ryzlink vlašský pak doplňuje svěžest. Vyniká dlouhotrvajícím perlením, příjemnou zelenkavě zlatavou barvou, bohatou chutí s dlouho doznívající perzistencí a harmonickými tóny typickými pro kondici demi sec.

Ocenění

Vinařské Litoměřice 2015 - zlatá medaile (šarže 14020)
Valtické vinné trhy 2015 - zlatá medaile (šarže 14020), diplom (šarže 14011A)
Prague Wine Trophy 2015 1. kolo - Prague Gold (šarže 14020)
GRAND PRIX VINEX 2015 - stříbrná medaile (šarže 14020, 14011A)
KRÁL VÍN České republiky 2015 - stříbrná medaile (šarže 14020)
DECANTER London, Velká Británie - diplom (šarže 14020) 
IWSC Londýn 2015, Velká Británie - stříbrná medaile (šarže 14020), bronzová medaile (šarže 14011A) 
MUVINA Prešov 2015, Prešov, Slovensko - zlatá medaile (šarže 14020)
AWC VIENNA 2015, Vídeň, Rakousko - stříbrná medaile (šarže 14020), stříbrná medaile (šarže 14011A)
MUNDUS VINI 2015, Neustadt, Německo - stříbrná medaile (šarže 14011)
 

 


Bohemia Sekt Prestige

Prestige Chardonnay brut

Jednoodrůdové sekty jsou jedinečné tím, že nic neskrývají – naplno v sobě odhalují ušlechtilý charakter odrůdy, ze které se rodí. Vychutnejte si požitek z Bohemia Sekt Prestige Chardonnay, sektu typu Blanc de Blancs připravovaného tradiční metodou kvašením v lahvi.

Čím je jedinečný?

Bohemia Sekt Prestige Chardonnay si vás ihned získá svou zlatavě žlutou barvou a jemným perlením, které tvoří po obvodu hladiny bohatou korunu. Vůně je elegantní s bohatým aroma citrusového a sadového ovoce, v pozadí s tóny bílých květů. Chuť je šťavnatá, medově hebká, připomínající sušené ovoce, s delším závěrem. Tento jedinečný sekt vzniká tradiční metodou kvašením v lahvi s dobou ležení na kvasinkách 15-18 měsíců.

Ocenění

Vinařské Litoměřice 2015 - stříbrná medaile (šarže 3045), zlatá medaile (šarže 2050C)
Prague Wine Trophy 2015 1. kolo - Prague Silver (šarže 3045)
GRAND PRIX VINEX 2015 - stříbrná medaile (šarže 3045)
OENOFORUM 2015 - stříbrná medaile (šarže 2050C) 
Valtické vinné trhy 2015, Valtice - bronzová medaile (šarže 2050C)
KRÁL VÍN České republiky 2015 - stříbrná medaile (šarže 2050C) 

Speciální sekty

Chateau Radyně

PROPADNOUT SEKTŮM V KATEGORII EXTRA BRUT JE ZNÁMKOU VYZRÁLOSTI A OSOBITÉHO VKUSU. POKUD CHCETE OBJEVIT TUTO VÝJIMEČNOU KATEGORII, CHÂTEAU RADYNĚ VÁM BUDE TÍM NEJLEPŠÍM PRŮVODCEM.

Čím je unikátní?

Château Radyně je sekt připravený tradiční metodou kvašením v lahvi. Je jedinečný nízkým obsahem zbytkového cukru, který jej řadí do kategorie Extra brut. Dává tak vyniknout dokonalé harmonii a ušlechtilé perzistenci chuti předurčené dlouhým ležením sektu na kvasinkách. Právem se řadí mezi špičku sektů z České republiky. Již od roku 1945.

Speciální sekty

Chateau Belveder

Objevte intenzivní zážitek, který přináší další z našich speciálních sektů - Chateau Belveder s historií výroby starší než 50 let. Svou výjimečně plnou barvou, vůní i chutí si dokáže získat každého znalce sektů té nejvyšší jakosti.

Čím si získá vás?

Chateau Belveder, červený sekt v kondici doux (sladký) je vyráběn tradiční metodou kvašením v lahvi s dobou ležení 12-15 měsíců. Jedná se o elegantní červený sekt s výjimečným cuvée odrůd Frankovky a Svatovavřineckého, díky kterému vás již při prvním pohledu okouzlí krásná sytá granátová barva. Ve vůni se objevují tóny lesních plodů v pozadí doplněné decentním aroma marmelády. Chuť je překvapivě osvěžující, marmeládově sladká, v dochuti se objevuje příjemná kyselinka. Vyšší obsah cukru Chateau Belveder doux (52 g/l) je typickým znakem červených sektů.
Celkově se jedná o velmi harmonický sekt s příjemnou měkkou chutí, který vynikne při podávání s dezerty, s čerstvým ovocem a čokoládou, popř. s masy v pikantních marinádách na grilu.

Ocenění

IWSC London 2015 - stříbrná medaile (1035A)
Prague Wine Trophy 2015 1. kolo - Prague Gold (šarže1035C)
GRAND PRIX VINEX 2015 - Velká zlatá medaile (šarže 1035C)
Salon vín České republiky 2015 - umístění v salonu vín 
Valtické vinné trhy 2015, Valtice - stříbrná medaile (šarže 1035C) 
OENOFORUM 2015, Velehrad - zlatá medaile (šarže 1035C) 
KRÁL VÍN České republiky 2015 - bronzová medaile (šarže 1035C) 
DECANTER London, Velká Británie 2015 - bronzová medaile (šarže 1035A)
AWC VIENNA 2015, Vídeň, Rakousko - stříbrná medaile (šarže 1035C)
MUNDUS VINI 2015, Neustadt, Německo - stříbrná medaile (šarže 1190)
San Francisco IWC 2015, USA - bronzová medaile (šarže 1035C)


Speciální sekty

Louis Girardot

Poznejte nejušlechtilejší sekt z produkce společnosti Bohemia Sekt, pojmenovaný na počest Louise Girardota, špičkového francouzského odborníka na výrobu šumivých vín, který v počátcích výroby sektů ve Starém Plzenci zasvěcoval místní sklepmistry do tajů jejich výroby.

Proč je naší vlajkovou lodí?

Louis Girardot, náš nejušlechtilejší sekt, vzniká tradiční metodou kvašením v lahvi. Do jeho cuvée jsou pečlivě vybírány nejlepší ročníky bílých vín odrůd Ryzlink rýnský, Rulandské bílé a Chardonnay, původem z vinařské oblasti Morava. Sekt leží na kvasinkách 24-36 měsíců; dlouhé zrání mu dodává velmi jemné dlouhotrvající perlení a zároveň je nezbytné k vytvoření dokonale vyzrálé a harmonické charakteristiky.
Sekt Louis Girardot vyniká příjemnou zlatavě žlutou barvou, naleželým buketem a harmonickou chutí s náznakem zralých jader vlašských ořechů. Pravidelně získává ocenění za mimořádnou kvalitu na nejvýznamnějších tuzemských i světových soutěžích. I proto se zaslouženě dočkal vskutku královské pocty: sekt Louis Girardot byl po pečlivé volbě servírován britské panovnici, Její královské výsosti Alžbětě II., během její návštěvy v Praze.

Aktuality

13.5.2016

Karel IV. 700 let - limitovaná edice lahví sektu

K oslavě 700 let narození Karla IV. připravil Bohemia Sekt limitovanou edici 700 lahví sektu nesoucí jméno tohoto velkého panovníka.

3.5.2016

Rodinné letní odpoledne pro dospělé i špunty

Společnost Bohemia Sekt si Vás dovoluje pozvat na rodinné letní odpoledne, které se uskuteční v prostorách společnosti dne 11.6.2016 od 14 hod

18.4.2016

Nejkrásnější dívky České republiky pijí Bohemia sekt

Finálový večer České Miss 2016 nabídl spojení krásných žen a elegantního sektu. Již tradičně si finalistky i všichni účastníci galavečera, který se konal v sobotu 2. dubna v secesní Smetanově síni Obecního domu, připíjeli šumivým vínem ze Starého Plzence. Celkem se otevřelo 650 lahví Bohemia Sektu demi sec.

1.4.2016

Národní muzeum a BOHEMIA SEKT prodloužily úspěšnou spolupráci

Ve čtvrtek 31. března byla slavnostně podepsána v Nové budově Národního muzea nová Smlouva o spolupráci mezi Národním muzeem a firmou BOHEMIA SEKT. Ta navazuje na úspěšnou dlouholetou spolupráci mezi oběma subjekty. Firma BOHEMIA SEKT se tak na další dva roky stane partnerem Národního muzea.

31.3.2016

Narozeniny Zdeňka Svěráka oslavili lidé v českých kinech sklenkou Bohemia Sektu

Starý Plzenec 30. 3. 2016 – K srdečným oslavám, které se konají u příležitosti 80. narozenin Zdeňka Svěráka, se připojil i BOHEMIA SEKT. Ve všech 67 kinech po celé České republice, kde se v pondělí 28. března konala obnovená premiéra filmu Obecná škola, si lidé mohli připít na zdraví oslavence sklenkou Bohemia Sektu.

4.3.2016

Český lev oslavuje Bohemia Sektem - 23. ročník předávání cen Český lev

Společnost BOHEMIA SEKT pokračuje ve svém partnerství s Českou filmovou a televizní akademií. Hosté 23. ročníku předávání cen Český lev se tak mohou těšit na slavnostní přípitek sekty oblíbené české značky ze Starého Plzence. Slavnostní galavečer se uskuteční v sobotu 5. března 2016 v pražském Rudolfinu.

29.1.2016

BOHEMIA SEKT stvrdil spolupráci s Plzeňským krajem

Starý Plzenec, 29. ledna 2016 – Firma BOHEMIA SEKT pokračuje ve spolupráci s Plzeňským krajem, smlouvu v pátek 29. ledna společně prodloužili ředitel společnosti Ondřej Beránek a hejtman kraje Václav Šlajs. Partnerství se týká zejména oblasti marketingu, propagace, cestovního ruchu, kulturních a společenských vztahů.

11.1.2016

Finalistky České Miss si před odletem do Thajska připily sklenkou Bohemia Sektu

Praha, 11.ledna 2016 - Finalistky České Miss se chystaly na čtrnáctidenní soustředění do exotického Thajska. Ještě před odletem je pohostilo Velvyslanectví Thajského království a Jeho excelence pan Narong Sasitorn.

31.12.2015

Nejlepším hotelovým barem roku 2015 je pražský Budha-Bar

Praha, prosinec 2015 – Gastronomičtí odborníci pod záštitou časopisu Bar Life opět udělovali prestižní ceny Czech Bar Awards. Partnerem kategorie Nejlepší hotelový bar byla již tradičně společnost BOHEMIA SEKT.

31.12.2015

Společnost BOHEMIA SEKT je opět v první pětadvacítce Českých 100 Nejlepších

Praha, prosinec 2015 – Společnost BOHEMIA SEKT se umístila na 23. místě v prestižní soutěži Českých 100 Nejlepších. Slavnostní vyhlášení se odehrálo v pátek 27. listopadu ve Španělském sále Pražského hradu za účasti více než 700 hostů.