Zavřít

Pomáháme lidem vychutnat si jedinečné okamžiky života,
prožívat radost a dělit se o ni se svými blízkými.

Společnost BOHEMIA SEKT je partnerem projektu Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015

Dohodu o vzájemné spolupráci a partnerství dnes v Meeting pointu na náměstí Republiky v Plzni podepsali ředitel společnosti BOHEMIA SEKT Ondřej Beránek a ředitel společnosti Plzeň 2015 Jiří Suchánek. BOHEMIA SEKT se tak stává oficiálním partnerem projektu Plzeň - Evropské hlavní město kultury 2015.

Plzeň, 7. 1. 2015 – Dohodu o vzájemné spolupráci a partnerství dnes v Meeting pointu na náměstí Republiky v Plzni podepsali ředitel společnosti BOHEMIA SEKT Ondřej Beránek a ředitel společnosti Plzeň 2015 Jiří Suchánek. BOHEMIA SEKT se tak stává oficiálním partnerem projektu Plzeň  - Evropské hlavní město kultury 2015. 

Sekty značky BOHEMIA SEKT a vína značek Habánské sklepy, Víno Mikulov, Chateau Bzenec a Vinařství Pavlov budou doprovázet významné recepce a události napříč celým projektem.

„Rok 2015 vnímáme pro Plzeň jako mimořádně významný, proto jsme se jako firma, která je nedílnou součástí plzeňského regionu, rozhodli prohloubit naši dlouholetou spolupráci s městem Plzeň i Plzeňským krajem a podpořit tuto výjimečnou událost, jakou „Evropské hlavní město kultury“ pro západočeskou metropoli bezpochyby je. Rádi navíc zdejším návštěvníkům ukážeme, že Plzeň je samozřejmě hlavním městem piva, ale také místem, kde se vyrábí prvotřídní sekt,“ uvedl ředitel společnosti BOHEMIA SEKT Ondřej Beránek.

„Naším cílem je představit světu Plzeň jako kultivované, moderní a pohostinné město. Aby byl kulturní zážitek úplný, nesmí zde chybět skvělé pivo, chodské koláče a také české zlato v podobě Bohemia Sektu. Věřím, že se stane vyhledávaným nápojem nejen na recepcích, protože značka Evropského hlavního města kultury a Bohemia Sektu k sobě totiž náramně dobře pasují,“ okomentoval partnerství ředitel společnosti Plzeň 2015 Jiří Suchánek.