Přeskočit na obsah
Zpět na výpis

BOHEMIA SEKT a Národní divadlo jsou partnery už sedmadvacet let

Společnost BOHEMIA SEKT, tradiční producent sektů a vín, bude i v dalších dvou letech partnerem premiérových večerů v Národním divadle. Smlouvu o spolupráci podepsali v prostorách Zlaté kapličky 23. května 2024 Jan Burian, generální ředitel Národního divadla, a Ondřej Beránek, ředitel společnosti BOHEMIA SEKT.

„S velkým respektem a úctou přistupujeme k partnerství s Národním divadlem, které trvá už neuvěřitelných 27 let. Tato dlouholetá spolupráce nám umožňuje nejen podporovat českou kulturu, ale také přinášet radost a slavnostní atmosféru všem návštěvníkům divadla. Je pro nás velkou ctí, že naše sekty budou i nadále součástí těchto významných kulturních událostí,“ uvedl Ondřej Beránek při podpisu smlouvy.

„Spolu s Bohemia Sektem přispíváme k vysoké kultuře návštěvy všech scén Národního divadla. Vážíme si, že nejvýznamnější český producent sektu je součástí zážitku, který divákům u nás nabízíme,” dodává generální ředitel Národního divadla Jan Burian.

Šumivá vína značky Bohemia Sekt a Bohemia Sekt Prestige a tichá vína značky Víno Mikulov Sommelier Club si budou moci vychutnat hosté při všech slavnostních premiérách na všech čtyřech scénách Národního divadla. Partnerství trvá již od roku 1997.

Zpět na výpis

Buďme Spolu na sítích