Zavřít

Pomáháme lidem vychutnat si jedinečné okamžiky života,
prožívat radost a dělit se o ni se svými blízkými.

V Chateau Bzenec pracuje nejúspěšnější vinohradnice v řezu révy v Česku

Bzenec, 27. února 2018 – Marie Fornůsková z vinohradnické společnosti Chateau Bzenec se stala nejúspěšnější ženou na Mistrovství ČR v řezu révy vinné 2018.

 Zdroj: BS Vinařské potřeby

 

Bzenec, 27. února 2018 – Marie Fornůsková z vinohradnické společnosti Chateau Bzenec se stala nejúspěšnější ženou na Mistrovství ČR v řezu révy vinné 2018. I přes mráz a vítr zvládla v čase 15 minut ořezat 25 keřů révy odrůdy Rulandské šedé a získat 114 z celkových 125 bodů.

Čtrnáctého ročníku Mistrovství ČR v řezu révy se zúčastnilo celkem 72 soutěžících, absolutním vítězem v kategorii Elite se stal Jan Polehňa z Blatnice pod sv. Antonínkem.

„Soutěž ukazuje na náročnost zimních prací na vinicích. Nepříznivé chladné počasí a fyzicky náročná práce není pro každého. Obdivuji proto všechny vinohradníky, kteří ji zvládají s takovou noblesou jako účastníci Mistrovství ČR v řezu révy vinné. Gratuluji a cením si výkonu naší kolegyně Marie Fornůskové, která zvítězila v kategorii žen,“ komentuje výsledky soutěže Ondřej Beránek, ředitel společnosti BOHEMIA SEKT, jejíž je Chateau Bzenec součástí.

 

Kontakt:

Alice Králová

Manažer PR, Bohemia Sekt

alice.kralova@bohemiasekt.cz

+420 733 148 127

 

Hana Křenková

Senior Account Manager, ADison

hana.krenkova@adison.cz

+420 724 798 580